AMU SYDs medarbejdere

Her finder du en liste over AMU SYDs medarbejdere.

Vi sidder altid klar til at hjælpe dig, hvis du har spørgsmål til kurser og uddannelse.

Søg medarbejder

Ledelsen
Bjarne Pedersen
Uddannelseschef
Ole Møller
Salgs- og marketingchef
Administration
Ane Pedersen
Kursussekretær
Eva Elmquist Nør
Kursussekretær
Janne R. Holm
Kursussekretær
Poul Erik Jensen
Kursussekretær
Sandra Kronhoff Corell
Kursussekretær
Susanne Brigsted
Kursussekretær
Vibeke Pedersen
Kursussekretær
Christina Bruun
Marketingkoordinator
Karen Stamer
Kommunikationskoordinator
Kasper Greendahl
Uddannelses- og praktikpladskonsulent

Plastmager
Teknisk isolering
Rengøring og facility

Kirsten Danielsen
Uddannelseskonsulent

Det grønne område
Svejsning
Medarbejderudvikling
Kran Basis - Travers

Malene Markvardsen
Uddannelseskonsulent

Lager- og logistik
Transport
Mobile kraner

Irene Jensen
Debitorbogholder
Jan Andreasen
Controller / indkøber
Susanne Rørbæk Simonsen
Lønbogholder
Martin Madsen
Systemadministrator
Steffen Steffensen
Systemadministrator
Lisbeth Karen Hansen Hjerrild
Kvalitets og HR-assistent
Undervisere
Anni Nordtop Paulsen
Faglærer
Benny Bay Nielsen
Faglærer
Karl Christian Knudsen
Faglærer
Martin Ross Søberg
Faglærer
Poul Erik Rasmussen
Faglærer
Søren Bertelsen
Faglærer
Allan Hollm
Faglærer - IWS/VT2
Freddy Thomhav
Faglærer - IWS/VT2
Hans-Christian Christensen
Værkstedsassistent
Preben Petersen
Faglærer - IWS/VT2
Daniel Staun Jensen
Faglærer
Johnny D. Jørgensen
Faglærer
Leif Thorup
Fagkonsulent & faglærer
Timothy Winstone Hargreaves
Faglærer
Anders Legarth Brødsgaard
Konsulent og underviser
Anders Hansen
Uddannelsesleder
Casper Loch Bjergbæk
Faglærer
Dorthe Haahr Pedersen
Faglærer
Ole Ingemann Jensen
Faglærer
Susanne Ørskov Halkjær
Faglærer
Annette Charlotte Frydenlund
FVU-underviser og vejleder
Charlotte Roth
FVU-underviser og vejleder
Vibeke Dall-Schmidt
Faglærer
Service
Heidi Bjørklund
Kantinemedarbejder
Karen Mortensen
Køkkenassistent
Lene Poulsen
Køkkenassistent
Martin Gura
Kantinemedarbejder
Tina Hunderup
Køkkenassistent
Trine Jacobsen
Køkkenassistent
Claus B. Andersen
Pedelmedhjælper
Jesper Faurholt Jacobsen
Bygnings- og serviceleder
John Hansen
Pedelmedhjælper - Kolding
Søren Beider Poulsen
Pedelmedhjælper - Kolding
Susanne Korsgaard
Pedelmedhjælper - Kolding
Rita Eskildsen
Serviceassistent
Ruth Bjerregaard
Rengøringsassistent